ТВ Програма по БНТ 1 и БТВ 2 - Бразилия 2014

БНТ 1 и БНТ 2 Бразилия 2014
N°        Дата       Час     Група             Среща                 ТВ Канал         Коментатор
1           12.06.        23:00          А           Бразилия – Хърватия             БНТ1              Ивайло Ангелов
2           13.06.        19:00          А           Мексико – Камерун                 БНТ1              Петър Иванов
3           13.06.        23:00          В           Испания – Холандия              БНТ1              Никола Ибришимов
4           14.06.        01:00          В           Чили – Австралия                   БНТ1               Георги Славчев
5           14.06.        19:00          С           Колумбия – Гърция                БНТ1              Валери Генов
6           14.06.        22:00          D           Уругвай – Коста Рика            БНТ1               Радостин Любомиров
7           15.06.        01:00          D           Англия – Италия                     БНТ1               Ивайло Ангелов
8           15.06.        04:00         С           Кот д’Ивоар – Япония             БНТ1               Георги Славчев
9           15.06.        19:00         Е           Швейцария – Еквадор            БНТ1               Радостин Любомиров
10         15.06.        22:00         Е           Франция – Хондурас               БНТ1               Петър Иванов
11          16.06.        01:00         F          Аржентина – Босна                  БНТ1               Валери Генов
12         16.06.         19:00         G         Германия – Португалия           БНТ1               Никола Ибришимов
13         16.06.         22:00         F          Иран – Нигерия                        БНТ1              Георги Славчев
14         17.06.         01:00         G         Гана – САЩ                               БНТ1              Радостин Любомиров
15         17.06.         19:00         Н         Белгия – Алжир                         БНТ1              Петър Иванов
16         17.06.         22:00         А         Бразилия – Мексико                 БНТ1              Ивайло Ангелов
17          18.06.        01:00         Н         Русия – Южна Корея                БНТ1             Радостин Любомиров
18         18.06.        19:00          В         Австралия – Холандия              БНТ1             Валери Генов
19         18.06.        22:00          В         Испания – Чили                         БНТ1             Никола Ибришимов
20        19.06.        01:00          А         Камерун – Хърватия                  БНТ1              Георги Славчев
21         19.06.        19:00          С         Колумбия – Кот д’Ивоар          БНТ1              Петър Иванов
22         19.06.        22:00         D         Уругвай – Англия                       БНТ1             Ивайло Ангелов
23         20.06.       01:00         С          Япония – Гърция                       БНТ1             Георги Славчев
24         20.06.       19:00         D          Италия – Коста Рика                БНТ1              Валери Генов
25         20.06.       23:00         Е          Швейцария – Франция             БНТ1              Никола Ибришимов
26         21.06.       01:00         Е           Хондурас – Еквадор                 БНТ1              Георги Славчев
27         21.06.       19:00         F           Аржентина – Иран                     БНТ1              Радостин Любомиров
28         21.06.       22:00        G           Германия – Гана                         БНТ1             Ивайло Ангелов
29         22.06.       01:00        F           Нигерия – Босна                         БНТ1             Петър Иванов
30         22.06.       19:00        Н           Белгия – Русия                           БНТ1             Ивайло Ангелов
31         22.06.       22:00        Н           Южна Корея – Алжир               БНТ1             Георги Славчев
32         23.06.       01:00        G           САЩ – Португалия                   БНТ1             Никола Ибришимов
33         23.06.      19:00         В            Австралия – Испания              БНТ 2            Георги Славчев
34         23.06.      19:00         В           Холандия – Чили                       БНТ1             Никола Ибришимов
35         23.06.      23:00         А           Камерун – Бразилия                 БНТ 2            Радостин Любомиров
36         23.06.      23:00         А           Хърватия – Мексико                БНТ1              Ивайло Ангелов
37         24.06.      19:00         D           Италия – Уругвай                      БНТ1             Ивайло Ангелов
38         24.06.      19:00        D            Коста Рика – Англия                 БНТ 2           Георги Славчев
39         24.06.      23:00        С           Япония – Колумбия                    БНТ 2           Петър Иванов
40         24.06.      23:00        С           Гърция – Кот д’Ивоар                БНТ1            Радостин Любомиров
41         25.06.      19:00        F            Нигерия – Аржентина               БНТ1            Георги Славчев
42         25.06.      19:00        F            Босна – Иран                              БНТ 2           Радостин Любомиров
43         25.06.      23:00        Е            Хондурас – Швейцария            БНТ 2           Валери Генов
44         25.06.      23:00        Е           Еквадор – Франция                    БНТ1             Петър Иванов
45         26.06.      19:00        G           САЩ – Германия                        БНТ1             Никола Ибришимов
46         26.06.      19:00        G           Португалия – Гана                     БНТ 2            Валери Генов
47         26.06.      23:00        Н           Южна Корея – Белгия               БНТ1             Георги Славчев
48         26.06.      23:00        Н           Алжир – Русия                            БНТ 2            Радостин Любомиров

ОСМИНАФИНАЛИ
49        28.06.       19:00                            1А – 2В                                    БНТ 1            Ивайло Ангелов
50        28.06.       23:00                            1С – 2D                                   БНТ 1             Петър Иванов
51        29.06.       19:00                             1В – 2А                                   БНТ1             Никола Ибришимов
52        29.06.       23:00                            1D– 2С                                    БНТ1              Петър Иванов
53        30.06.       19:00                            1Е – 2F                                   БНТ1              Валери Генов
54        30.06.       23:00                            1G– 2Н                                   БНТ1              Ивайло Ангелов
55        1.07.          19:00                            1F – 2E                                   БНТ1              Никола Ибришимов
56        1.07.          23:00                            1Н – 2G                                  БНТ1              Валери Генов

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ
57       4.07.         19:00                       Поб. 53 – Поб. 54                        БНТ1              Ивайло Ангелов
58       4.07.         23:00                       Поб. 49 – Поб. 50                       БНТ1              Никола Ибришимов
59       5.07.         19:00                       Поб. 55 – Поб. 56                       БНТ1              Валери Генов
60       5.07.         23:00                       Поб. 51 – Поб. 52                       БНТ1              Петър Иванов

ПОЛУФИНАЛИ
61       8.07.         23:00                       Поб. 57 – Поб. 58                        БНТ1              Ивайло Ангелов
62       9.07.         23:00                       Поб. 59 – Поб. 60                       БНТ1              Никола Ибришимов

МАЧ ЗА ТРЕТОТО МЯСТО
63       12.07.      23:00                        Заг. 61 – Заг. 62                         БНТ 1             Георги Славчев

ФИНАЛ
64       13.07.      22:00                        Поб. 61 – Поб. 62                       БНТ 1       Ивайло Ангелов и Никола Ибришимов